Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wszystkie kolory świata

Zapraszamy do udziału w jednym z najpopularniejszych projektów edukacyjno - pomocowych UNICEF.

Zachęcamy również do włączenia w działania rodziców, dziadków i opiekunów, których wsparcie w tym projekcie będzie nieocenione.

Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.

Celem projektu jest:

  • kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury,
  • pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne,
  • zebranie środków na ratowanie życia dzieci w najuboższych krajach świata.

Każde dziecko wybiera kraj, z którego będzie pochodziła laleczka. Następnie szyjemy laleczkę - uszycie laleczki jest niezwykle proste! W oparciu o szablon dostarczony przez UNICEF (do odbioru w świetlicy u p. Miedzińskiej lub p. Ptasińskiej), dzieci przygotowują swoje charytatywne laleczki, które ubiorą i przyozdobią w sposób odpowiadający kulturze kraju, który wcześniej wybrały.

Podczas specjalnego wydarzenia zorganizowanego na terenie placówki odbędzie się prezentacja laleczek

Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie dziecka, przekazując na ten cel darowiznę ( minimalna kwota to 10 zł).

Każda realizująca projekt placówka, będzie mogła wziąć udział w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę. Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej – Ambasador Dobrej Woli UNICEF dla zwycięskiej placówki.

Termin przynoszenia laleczek do świetlicy - 11.03. br.

Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej.

Koordynatorzy akcji:

A. Ptasińska

A. Miedzińska