Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekty

"Fajna sprawa, być Mistrzem nauczania!"

W naszej szkole od roku szkolnego 2019/2020 jest realizowany projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Więcej o projekcie:

"Zaprogramuj Przyszłość"

Projekt "Zaprogramuj Przyszłość" realizowany był przez Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog i Politechnikę Łódzką. Celem projektu było włączenie nauki programowania w codzienne zajęcia szkolne uczniów wieku wczesnoszkolnym. W ramach projektu nauczyciele przeszli gruntowny kurs, który realizowali wspierani przez wyspecjalizowanych mentorów. Kurs obejmował warsztaty z:

 • programowania z wykorzystaniem narzędzi offline,
 • programowania z wykorzystaniem robotów,
 • obsługi platformy „Zaprogramuj przyszłość”,
 • wykorzystywania narzędzi i aplikacji do kodowania online.

W ramach projektu nauczyciele uczestniczyli również w cyklu webinarów, a uczniowie w wirtualnej wycieczce do krainy kota Scratch'a.

Ponadto szkoła doposażona została w atrakcyjny sprzęt i pomoce, w tym:

 • roboty Dash,
 • tablety,
 • maty do kodowania,
 • ScotyGo.

"Informatyka Bez Granic"

W II semestrze roku szkolnego 2018/2019 oraz I semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klasy 1c/2c wraz z Wychowawcą (p. Katarzyną Antczak) wzięli udział w projekcie „Informatyka Bez Granic”, realizowanym przez konsorcjum:

 1. Politechnika Łódzka (lider),
 2. Stowarzyszenie I love Math,
 3. Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog.

Zajęcia odbywały się w budynku Politechniki Łódzkiej i były bardzo atrakcyjne dla dzieci. Ponadto przyczyniły się do:

 • rozwijania wiedzy i umiejętności informatycznych,
 • rozwijania pasji i talentów z dziedzin pokrewnych (matematyka, robotyka),
 • wzbogacania zainteresowań,
 • zaspokajania ciekawości poznawczej,
 • inspirowania do odkrywania nowych obszarów zainteresowań,
 • popularyzacji nauki, w szczególności informatyki i dziedzin pokrewnych.

Część aktywności dzieci w trakcie zajęć oraz wykorzystywany do ich realizacji nowoczesny sprzęt, można zobaczyć w poniższej galerii.