Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny konkurs na grę planszową promującą zdrowy styl życia

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na grę planszową promującą zdrowy styl życia.

Regulamin konkursu:
1.Konkurs skierowany jest do uczniów ZSZP nr 7 (klas I-III i klas i IV-VIII )
2.Tematyka gry –promowanie zdrowego stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem wartości zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, wiedzy na temat chorób cywilizacyjnych oraz znaczenia ciszy dla zdrowia. (Można wybrać jedną tematykę)
3.Technika wykonywania prac jest dowolna, format – dowolny.
4.Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla gry planszowej: tytuł, instrukcja gry, plansza oraz pionki do gry.
5.Każda gra zgłoszona w konkursie musi być pracą wykonaną własnoręcznie.
6.Gra planszowa może być tworzona wyłącznie indywidualnie .
7.Ocenie podlegać będą: pomysłowość, staranność wykonania i atrakcyjność gry oraz estetyka pracy.
8.Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko ucznia, klasa,
9.Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Przewidziane są nagrody – za I, II i III miejsca oraz wyróżnienia ( w każdej kategorii).
10.Termin składania prac konkursowych do 31 marca 2023r.
11.Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród nastąpi podczas Festiwalu Zdrowia w kwietniu. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.
12.Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację i przetwarzanie danych osobowych ucznia na w/w potrzeby konkursu.
13.Prace nie będą zwracane i przechodzą na własność organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo popularyzowania ich i eksponowania na wystawach.
14.Informacji na temat konkursu udzielają Koordynatorzy konkursu:
A. Miedzińska
D. Foks

Prace prosimy przynosić do świetlicy szkolnej.