Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs twórczości technicznej "Mistrz techniki to ja" - etap szkolny (kl. 4-8)

Drodzy Uczniowie klas 4 - 8,

zapraszam Was do udziału w dwuetapowym Konkursie Twórczości Technicznej pt.,,Mistrz techniki to ja" organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Etap I (szkolny) - zostanie przeprowadzony na podstawie przesłanych nagrań uczniów (krótki film prezentujący Waszą pracę wraz z omówieniem zasad jego działania/przeznaczenia). Nie dłuższy niż 3 - 4 minuty. Wasze prace (filmy) zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły. Ważne jest to, by były to prace wykonane przez Was - samodzielnie. Nie chodzi o to, by były one idealne, ale na pewno: kreatywne i dobrze przemyślane. Użyteczne, ciekawe, wyjątkowe! Wiem, że macie mnóstwo ciekawych pomysłów. Spośród wszystkich prac zostaną wybrane najlepsze, które przejdą do kolejnego - wojewódzkiego etapu konkursu. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne oraz zespołowe (do maksymalnie czterech osób w zespole). Pamiętajcie o tym, że ewentualna wygrana w drugim etapie konkursu w przypadku zespołów - wiąże się z koniecznością podzielenia się nią między uczestnikami danego zespołu.

Etap II (wojewódzki) - odbędzie się 28 kwietnia. Jeśli warunki na to pozwolą - stacjonarnie w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Jeśli nie będzie takiej możliwości - w formie zdalnej prezentacji prac. Będę informowała Was o zmianach na bieżąco.

Gdzie przesłać nagranie?
1. Na adres e-mail:
p.swinoga@zszp7.elodz.edu.pl
2. Proszę nie przesyłać nagrań poprzez Teams.
3. Potwierdzeniem odbioru e-maili/nagrań będzie wiadomość zwrotna oraz wstawione punkty zachowania za udział w konkursie. Brak wiadomości zwrotnej oznacza, że nie udało się przesłać nagrania i należy ponowić próbę lub skontaktować się z p. Pauliną Świnogą poprzez wiadomość prywatną w systemie Librus.

Moje nagranie nie zostało przesłane - co robić?

Do kiedy przesłać nagranie?
Do 25 marca.

Wyniki etapu I (szkolnego) zostaną ogłoszone do dnia 1 kwietnia.

Za udział w konkursie (etap szkolny) uczniowie otrzymają cząstkowe oceny (waga 3) z techniki i punkty z zachowania.

W przypadku dodatkowych pytań - zapraszam do kontaktu poprzez Librus.


Pozdrawiam,
Paulina Świnoga