Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs: Bł. kard. Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia

Sejm ustanowił rok 2021 rokiem kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prymas Tysiąclecia „angażował się nie tylko w życie religijne, ale również w życie społeczne naszego Narodu” – napisano w uchwale. Wyszyński był niekwestionowanym autorytetem moralnym, duchowym współtwórcą przemian społecznych, które doprowadziły do upadku komunizmu. Znajomość jego dziedzictwa, jest kluczem do zrozumienia historii Kościoła polskiego w XX wieku.

Zapraszamy uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 44 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 do wzięcia udziału w konkursie wiedzy dotyczącym życia i nauczania kard. Stefana Wyszyńskiego.

Konkurs składa się z pytań jednokrotnego wyboru oraz z jednego pytania otwartego. Formularze konkursowe można przesyłać od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. Wyniki konkursu zostaną podane do 14 stycznia.

Konkurs wpisuje się w obchody Roku Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego. Ponadto celem konkursu jest upamiętnienie 120 rocznicy urodzin oraz 40 rocznicy śmierci Prymasa Polski.

p. Renata Strzemińska-Legawiec (Szkoła Podstawowa nr 6)
p. Piotr Dziewulski (Szkoła Podstawowa nr 44 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7)