Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wirtualne Drzwi Otwarte 2021

Szanowni Państwo,

jak co roku, zapraszamy na Drzwi Otwarte do naszej Szkoły. Jednak w tym roku w nietypowej - covidowej formule.

Niestety nie mogą Państwo zwiedzić murów placówki osobiście, ale wspólnie z Uczniami, Nauczycielami i Rodzicami przygotowaliśmy w ramach Drzwi Otwartych film o naszej Szkole, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy!!!

Największe podziękowania kierujemy do p. Joanny Łabeńskiej, która nagrała i zmontowała cały film. Dzięki uprzejmości p.Tomasza Miszczaka, mogą Państwo zobaczyć naszą szkołę w ujęciach z drona. Nad całością czuwała p. Agata Maj, a po placówce oprowadzali Państwa głównie Uczniowie klasy 3c.

W filmie wykorzystano muzykę:

  • Benjamin Tissot "Evolution",

  • Ofenbach & Quarterhead "Head, Shoulders, Knees & Toes",

  • Psy "Gangam style".

Bardzo nam przykro, że w tym roku nie możemy się z Państwem spotkać osobiście. Mamy nadzieję, że w ten sposób choć w niewielkim stopniu przybliżymy Państwu to, co dzieje się w naszej Szkole.

Będzie nam miło, jeśli w procesie rekrutacji, który rozpocznie się 04.05.2021 r., wybiorą Państwo Szkołę Podstawową nr 44 im. prof. Jana Molla w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 w Łodzi.