Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nakręcamy Budziki! – dla uczniów klas 4-8

Być może nie wiesz, co to jest nakręcanie budzika… - bo po prostu klikasz to na ekranie smartfona, ale pewnie czujesz, co to znaczy nakręcić się i wolisz pobudki, gdy czeka Cię coś ciekawego!

Drodzy uczniowie – macie różne pasje, hobby, zainteresowania. Wszystkie są ważne, potrzebne i na pewno ciekawe.

Pokażmy to, co nakręca nasze wewnętrzne budziki!

Zapraszam Was do wspólnego tworzenia miejsca (na stronie szkoły), gdzie pokażemy swoje pasje, zainteresowania, hobby.

Po co?:

  • aby lepiej się poznać,
  • aby uczyć się od siebie,
  • aby wzajemnie się inspirować.

Uwaga, uwaga! Tu nie chodzi o ocenianie, porównywanie – bo każdy z Was jest wyjątkowy. Każda Wasza pasja ma wielką wartość! A dlaczego? - o tym opowiecie Wy sami.

Jak podzielić się swoją pasją, hobby z innymi:

  1. Przygotuj krótką notatkę (w programie do edycji), w której opiszesz to, co sprawia, że Twoja pasja daje Ci tyle radości, dlaczego jest ona dla Ciebie tak ważna. To, czym chcesz się podzielić z innymi. A może zachęcić ich do podobnej aktywności? Dlaczego warto?
  2. Dodaj, np. zdjęcie swojej pracy, aktywności związanej z hobby (nie musisz być widoczny na zdjęciu). Mogą to być zdjęcia, filmy, nagrania audio i inne.
  3. Gotową notatkę i pliki prześlij na adres: p.swinoga@zszp7.elodz.edu.pl .Tytuł wiadomości: PASJOBUDZIK, klasa, imię i nazwisko.
  4. Nie ma terminu zakończenia akcji.

Bardzo ważne, abyście przed wysłaniem do mnie wiadomości e-mail z Waszą pasją porozmawiali o tym z Waszymi rodzicami, by pokazać najpierw najbliższym, czym chcecie się podzielić z innymi. Koniecznie!

Z niecierpliwością czekam na Wasze wiadomości.

Pozdrawiam,

Paulina Świnoga