Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nakręcamy Budziki! – dla uczniów klas 4-8

Być może nie wiesz, co to jest nakręcanie budzika… - bo po prostu klikasz to na ekranie smartfona, ale pewnie czujesz, co to znaczy nakręcić się i wolisz pobudki, gdy czeka Cię coś ciekawego!

Drodzy uczniowie – macie różne pasje, hobby, zainteresowania. Wszystkie są ważne, potrzebne i na pewno ciekawe.

Pokażmy to, co nakręca nasze wewnętrzne budziki!

Zapraszam Was do wspólnego tworzenia miejsca (na stronie szkoły), gdzie pokażemy swoje pasje, zainteresowania, hobby.

Po co?:

  • aby lepiej się poznać,
  • aby uczyć się od siebie,
  • aby wzajemnie się inspirować.

Uwaga, uwaga! Tu nie chodzi o ocenianie, porównywanie – bo każdy z Was jest wyjątkowy. Każda Wasza pasja ma wielką wartość! A dlaczego? - o tym opowiecie Wy sami.

Jak podzielić się swoją pasją, hobby z innymi:

  1. Przygotuj krótką notatkę (w programie do edycji), w której opiszesz to, co sprawia, że Twoja pasja daje Ci tyle radości, dlaczego jest ona dla Ciebie tak ważna. To, czym chcesz się podzielić z innymi. A może zachęcić ich do podobnej aktywności? Dlaczego warto?
  2. Dodaj, np. zdjęcie swojej pracy, aktywności związanej z hobby (nie musisz być widoczny na zdjęciu). Mogą to być zdjęcia, filmy, nagrania audio i inne.
  3. Gotową notatkę i pliki prześlij na adres: p.swinoga@zszp7.elodz.edu.pl .Tytuł wiadomości: PASJOBUDZIK, klasa, imię i nazwisko.
  4. Nie ma terminu zakończenia akcji.

Bardzo ważne, abyście przed wysłaniem do mnie wiadomości e-mail z Waszą pasją porozmawiali o tym z Waszymi rodzicami, by pokazać najpierw najbliższym, czym chcecie się podzielić z innymi. Koniecznie!

Z niecierpliwością czekam na Wasze wiadomości.

Pozdrawiam,

Paulina Świnoga