Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

AKCJA "ZIELONE 44" - 22 kwietnia 2022 r.

Drodzy Uczniowie!

W piątek 22 kwietnia odbędzie się w naszej szkole akcja "Zielone 44" z okazji Światowego Dnia Ziemi.

Zachęcamy, abyście w tym dniu przyszli ubrani na zielono. Doskonale wiemy o tym, jak bardzo potraficie być kreatywni - dlatego zachęcamy do stworzenia ekologicznego stroju.

Możecie wykorzystać np. kartony, gazety, nakrętki z butelek, worki foliowe, zużyte płyty CD, foliowe ochraniacze i wiele innych materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Wszystkich uczniów, którzy w tym dniu się przebiorą - zapraszamy na krótką prezentację swoich strojów na korytarz PRZY BIBLIOTECE na:

pierwszej długiej przerwie: 11:25-11:45
lub
drugiej długiej przerwie: 12:30-12:50


Pamiętajcie, by po zakończonym dniu - jeśli to tylko możliwe - iść na spacer i nacieszyć się Przyrodą w najbliższym otoczeniu.;)

A może przy tej okazji zechcecie wykonać kilka zabaw wspólnie z bliskimi?

Nie możemy się doczekać, by Was zobaczyć w tej Zielonej Akcji. ;)

Koordynatorzy akcji:
p. Anna Jastrzębska
p. Paulina Świnoga