Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wystawa prac uczniów klas VI – Układ Planetarny

W listopadzie 2019 r. została przygotowana wystawa geograficzna. Prace wykonali uczniowie klas VI. Tematem przewodnim była budowa Układu Planetarnego. Inwencja twórcza uczniów inspirowana była zagadnieniami z astrofizyki omawianymi na lekcjach geografii. Uczniowie tworzyli modele wykonane dowolną techniką, wykazując się ogromną kreatywnością. Szeroki wachlarz prac wystawiono w łączniku pomiędzy budynkiem A i B.

Celem zorganizowania wystawy było zaprezentowanie twórczej działalności uczniów, uświadomienie wszystkim oglądającym zdolności i potencjału naszych podopiecznych oraz rozwijanie zainteresowań geograficznych.

Podczas zajęć lekcyjnych chętni uczniowie prezentowali wykonane Układy Planetarne, dzieląc się wieloma ciekawostkami z pozostałymi kolegami i koleżankami z klasy.

Dzięki zaangażowaniu uczniów korytarz szkolny mimo panującej za oknem jesiennej szarugi został pokryty piękną paletą barw.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i tworzenie pomocy dydaktycznych.

Karolina Olczyk