Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

SP 44 i Fundacja Mano

Uczniowie naszej szkoły wykonali własnoręcznie ponad 600 kartek Bożonarodzeniowych dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi. Dużą część z nich dzieci przygotowały podczas lekcji techniki, zajęć świetlicy szkolnej oraz klasach młodszych, a także indywidualnie ze swoimi bliskimi. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie akcją, włożony wkład pracy, okazane wielkie serce w trakcie organizacji oraz samej realizacji świątecznego spotkania. Do występu – kolędowania,  uczniowie SP 44 zostali przygotowani na dodatkowych zajęciach "Muzolinkach"- organizowanych przez Fundację Akademia 44.

Przedświąteczną akcję na terenie szpitala zainicjowała i zorganizowała Fundacja Mano, której bardzo dziękujemy owocną współpracę. Całość przygotowań do wizyty na oddziałach w Wojewódzkim szpitalu im. M. Kopernika koordynowały p. Joanna Kaźmierczak, p. Paulina Świnoga oraz p. Anna Gruszczyńska-Góralczyk, p. Anna Kolebska.

W czwartek 19.12.2019 r. grupa uczniów wybrała się do Wojewódzkiego Szpitala im. M. Kopernika w Łodzi  pod opieką p. Joanny Kaźmierczak i p. Anny Gruszczyńskiej-Góralczyk, na świąteczne kolędowanie oraz rozdawanie kartek. Dzięki naszej wizycie, na twarzy małych i dużych pacjentów oraz pracowników szpitala zagościł uśmiech, wraz z którym choć na chwilę mogli oni zapomnieć o codzienności.

Serdeczne podziękowania za udział, pomoc w akcji kierujemy także dla naszych wolontariuszy: Amelii Hendel, Michała Ciebiady, Gabrieli Jakusik, Marty Zaniewicz, którzy z uśmiechem i dobrym słowem roznosili piękne karty. Grupa artystyczna śpiewała w tym czasie kolędy i pastorałki.