Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyniki konkursu InfoSukces

Szanowni Uczestnicy konkursu InfoSukces!
Przede wszystkim bardzo dziękujemy za zgłoszone prace. Gratulujemy wszystkim kreatywności i chęci do podnoszenia swoich umiejętności. Cieszymy się, że pomimo trudnych pandemicznych chwil, znaleźliście czas i chęci, aby dodatkowo się rozwijać.

Konkursy rządzą się jednak swoimi prawami. Tak jest i teraz. Choć bardzo podobały nam się Wasze prace, to do drugiego etapu przejdą nieliczni. Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do dalszej rywalizacji:

  • Bieńkowski Szymon klasa 7 b,
  • Ejchman Karol klasa 8 c,
  • Ejzert Barbara klasa 8 a,
  • Jaros Agata klasa 6 b,
  • Jaros Oliwia klasa 8 a,
  • Mateja Zofia klasa 7 d,
  • Olbrzymek Mateusz klasa 7 c,
  • Sujak Julek klasa 7 e,
  • Zieliński Jan klasa 8c.

W tym roku, ze względu na ograniczenia sanitarne, drugi etap konkursu odbędzie się na platformie infimat.p.lodz.pl w dniu 19 marca 2021r. o godz. 9.00 i będzie polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 20 zamkniętych pytań w czasie maksymalnie 120 minut.
Tego samego dnia o godzinie 11.30 zostanie opublikowana lista uczestników zakwalifikowanych do III etapu. Etap ten będzie polegał na napisaniu gry w środowisku Scratch wedle udostępnionych założeń. O godz.12.00 uczestnicy konkursu zakwalifikowani do III etapu otrzymają hasło do założeń projektowych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy,

Nauczyciele informatyki