Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wojewódzki Konkurs Wokalny ,,Piosenka o Rodzinie"

13 maja 2022 r. nasza uczennica – Helena Jóźwicka z klasy 3a wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym pn. ,,Piosenka o Rodzinie” i pięknie zaprezentowała piosenkę pt. ,,Bo to jest rodzina”. Jesteśmy z Helenki bardzo dumni i gratulujemy! Był to dla Niej pierwszy - i mamy ogromną nadzieję – nie ostatni konkurs wokalny. Z pewnych źródeł wiemy, że Helenka już teraz myśli o kolejnych i z tego powodu bardzo się cieszymy!

Konkurs odbył się w Miejskiej Strefie Kultury w Filii Ośrodek Górna przy ul. Siedleckiej 1, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Łodzi. Wszyscy uczestnicy byli życzliwie przyjęci i ,,wygrani” – bo liczy się radość wspólnego muzykowania i starania.

W przyjaznej atmosferze każdy znalazł coś dobrego dla siebie: wzbogacające doświadczenia, życzliwy odbiór i uśmiechy wśród obecnych, rozmaite i ciekawe upominki ufundowane przez organizatorów - Rzecznika Praw Dziecka – p. Mikołaja Pawlaka, czas relaksującego wytchnienia po występie, a i dla każdego znalazł się słodki poczęstunek ufundowany przez ks. Piotra Turka – Proboszcza Parafii Św. Anny w Łodzi.

Dziękuję Rodzicom Helenki za wspaniałą współpracę i zaangażowanie oraz Organizatorom, Współorganizatorom i wszystkim obecnym za owocny, piękny czas wspólnego muzykowania.

Opiekun: p. Paulina Świnoga