Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rajd na ulicę Profesora Jana Molla

Pomimo typowej jesiennej pogody spora grupa uczniów oraz rodziców wybrała się 23. października na ulicę Profesora Jana Molla. Skłoniła nas do tego zbliżająca się 111. rocznica urodzin Patrona Szkoły.

Większość grupy stanowili uczniowie klas pierwszych z rodzinami, a także dwaj uczniowie klasy 6A. Każdy z uczestników otrzymał poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców działającą w naszej szkole.

Część drogi przejechaliśmy komunikacją miejską, a część przeszliśmy pieszo. Okazało się, że nasi uczniowie, nawet ci najmłodsi, mają nie lada kondycję.

Ulica naszego patrona nie jest długa, ale przyjemna, gdyż po obu jej stronach jest dużo zieleni. Kiedy doszliśmy do końca, okazało się, że jest też bez wylotu, więc jest tam cicho i spokojnie.

Pozostały do powrotu czas postanowiliśmy wykorzystać na spacer do niedalekiej ulicy imienia innego wybitnego łódzkiego lekarza – Profesora Wacława Deca.

W drodze powrotnej przeszliśmy alejką parku im. Józefa Piłsudskiego tuż obok wejścia do ZOO, przed którym stoją figurki Maurycego i Hawranka – postaci z bajek.

Jak zwykle pożegnaliśmy się przed szkołą.