Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Olimpiada Wiedzy o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości

Szanowni Państwo,
jest mi niezwykle miło poinformować, że dwie uczennice klasy 8a Gabriela Jakusik oraz Rozalia Piechota zdecydowały się na udział w arcytrudnej Olimpiadzie o Prawie i Wymiarze Sprawiedliwości organizowanej pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie.
W piątek, 29 października, odbył się pierwszy etap olimpiady, obejmujący swym zakresem m.in. zagadnienia prawa konstytucyjnego, karnego, cywilnego i administracyjnego.
Z ogromną dumą informuję, że Gabrysia Jakusik, mierząc się z innymi uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski, zakwalifikowała się do II etapu olimpiady.
Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za doskonały wynik w następnym etapie, polegającym na rozwiązywaniu kazusów prawnych.

Paulina Łazutka - Gawęda