Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nasi uczniowie przeszli do drugiego etapu InfoSukces

Dzień dobry, niezmiernie miło jest mi poinformować, że nasi uczniowie zostali zakwalifikowani do dalszej rywalizacji w konkursie InfoSukces.
Zadanie I etapu tego konkursu: Interakcja człowiek - komputer.
W ramach tego zadania należało wykonać prezentację lub grę opisującą interakcje występujące pomiędzy komputerem a człowiekiem. W jaki sposób komputer wspomaga człowieka w czynnościach codziennych oraz wyjątkowych?
Lista zakwalifikowanych uczniów:

  • Agata Jaros VII b,
  • Zosia Mateja VIII e,
  • Weronika Pinkosz VIId,
  • Julian Sujak VIII e,
  • Szymon Walos VII d,
  • Skiba Julia V a,
  • Bieńkowski Szymon VIII b.

W tym roku ze względu na ograniczenia sanitarne, drugi etap konkursu odbędzie się na platformie  w dniu 18 marca 2022 r. (piątek) o godz. 09.00 i będzie polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 20 zamkniętych pytań w czasie maksymalnie 120 minut.
Tego samego dnia o godzinie 11.30 zostanie opublikowana lista uczestników zakwalifikowanych do III etapu. Etap ten będzie polegał na napisaniu gry w środowisku Scratch wedle udostępnionych założeń. O godz.12.00 uczestnicy konkursu (maksymalnie po 10 osób w każdej kategorii), zakwalifikowani do III etapu otrzymają hasło do założeń projektowych.

Gratulujemy i życzymy maksymalnych wyników w kolejnym etapie konkursu