Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Dreptuś" reaktywowany!

W sobotę 25 września odbył się pierwszy, po rocznej przerwie, spacer Szkolnego Koła Turystyki Rodzinnej „Dreptuś”. Niewielka grupa (11 osób) uczestników spotkała się przed budynkiem szkoły i wyruszyła na spacer pod hasłem: „Poznajmy się i swoją okolicę”.

W czasie ponad dwugodzinnej wycieczki dowiedzieliśmy się trochę o sobie nawzajem, a także o patronach ulic w naszej okolicy – Franciszku Plocku i Tadeuszu Sołtyku.

Zwiedziliśmy Uroczysko Lublinek wraz z moczarami, o których nie wszyscy wiedzieli, rozpoznawaliśmy rośliny w lesie, a także obserwowaliśmy leśną faunę i wiele gatunków grzybów.

Wszyscy dzielnie maszerowali – nawet najmłodsza uczestniczka, która dopiero w przyszłym roku będzie uczennicą naszej szkoły. Umówiliśmy się na następny spacer za miesiąc, do którego serdecznie zachęcamy!

Opiekunki Koła