Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Akcja Integracja! Polsko- Ukraińska przestrzeń w SP 44 w Łodzi

W czwartek 29 września 2022 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 44 odbyła się impreza pod hasłem „Akcja Integracja! Polsko - Ukraińska przestrzeń w SP 44 w Łodzi”, realizowana w ramach wojewódzkiego programu Moce Nadłódzkie. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Akademia 44 oraz Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. J. Molla w Łodzi.  

Impreza rozpoczęła się z samego rana i trwała do godziny 12.30. 

W tym czasie dzieci uczestniczyły w warsztatach oraz zabawach aktywizujących, odwiedzając poszczególne stacje tematyczne:

  • Stacja literatura - tutaj uczniowie oraz zaproszeni goście (grupa przedszkolna) mogli obejrzeć inscenizację ukraińskiej legendy „Słonecznik” w wykonaniu uczniów z klasy 2b (pod kierunkiem pani Iwony Borowskiej i pani Julii Kamińskiej) oraz wysłuchać wiersze zaprezentowane przez laureatów konkursu recytatorskiego.
  • Stacja muzyka - wszystkie dzieci z klas I - III uczestniczyły w warsztatach muzycznych.  Miały okazję poznać ciekawe instrumenty muzyczne oraz ich dźwięki poprzez zabawy aktywizujące.
  • Stacja animacja - animatorzy zafundowali dzieciom moc atrakcji między innymi wielkie bańki mydlane, tatuaże, przejścia przez tunel, zabawy zręcznościowe.
  • Stacja sport -  uczniowie klas IV- VI uczestniczyli w konkurencjach sportowych, które dostarczyły mnóstwo pozytywnych emocji.
  • Starsi uczniowie oraz goście obejrzeli również krótki pokaz pierwszej pomocy, taniec na szarfie w wykonaniu pani Agnieszki Gaszewskiej -Dzikowskiej oraz wysłuchali występu Szkolnego Chóru i Orkiestry Czwórki Band'86.

Przygotowana impreza spotkała się z dużym uznaniem społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości. Była to świetna okazja do zintegrowania wszystkich uczniów.

Koordynatorzy imprezy: Anna Rogowska, Joanna Kaźmierczak