Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

18.01.2021 r. klasy I - III wracają do szkoły

Szanowni Państwo!
Od poniedziałku (18 stycznia) uczniowie klas 1-3 wracają do szkoły. Dyrekcja szkoły, w miarę możliwość będzie stosowała zalecenia MEiN.

  1. Zdrowe dzieci, bez jakichkolwiek objawów choroby są przyprowadzane przez zdrowych opiekunów, którzy nie wchodzą do budynku szkolnego - dzieci wchodzą głównym wejściem.
  2. Każda klasa ma swój oddzielny boks w szatni. Po przebraniu się uczniowie klas 1 idą na górę w kierunku południowym a uczniowie klas 2 i 3 w kierunku północnym (Pani Ania będzie odpowiednio kierowała dzieci).
  3. Dzieci są wyposażone w środki ochrony osobistej - maseczki, chusteczki higieniczne. Wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce.
  4. Dzieci przebywają w jednej klasie, za wyjątkiem ćwiczeń gimnastycznych, które mogą być realizowane w sali gimnastycznej lub na powietrzu oraz zajęć informatycznych sali komputerowej. Zajęcia będą odbywały się bez dzwonków - nauczyciele indywidualnie będą organizowali proces przerw międzylekcyjnych. Plan lekcji nie ulega zmianie. O ewentualnych zmianach będą Państwo informowani na bieżąco.
  5. Dzieci jedzące obiady będą podzielone na grupy. Każda grupa będzie miała stałe miejsce w stołówce.
  6. Zajęcia w świetlicy szkolnej, w miarę możliwości tylko dla dzieci tych rodziców, którzy w tym czasie nie mogą zapewnić opieki będą realizowane w stałych grupach.
  7. Wszystkie sale, korytarze i sanitariaty będą systematycznie dezynfekowane i wietrzone. Czynności te będą monitorowane - pracownicy obsługi są zobowiązani do zapisywania wykonywanych czynności na stanowisku pracy oraz zapisu czasu, w którym dana czynność była wykonana.
  8. W przypadku pojawienia się temperatury lub objawów chorobowych rodzice są zobowiązani do natychmiastowego zabrania dziecka do domu.